Centrum Zaopatrzenia Szkół i Biur
CEZAS sp. z o.o.

tel./fax.: 17 860 00 89
tel.: 17 863 30 09

handel@cezasrzeszow.pl

CEZAS Rzeszów
35-205 Rzeszów, ul. Torowa 7

Koszyk 0.00 ZŁ
0

EKOPRACOWNIE I PRACOWNIE OZE
 
Zapraszamy naszych Klientów do udziału w programie realizowanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, a który  kierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Szkoły będą mogły ubiegać się o środki na utworzenie i wyposażenie ekopracowni przyrodniczej lub ekopracowni odnawialnych źródeł energii (OZE).
 
Cel programu :
 
Najważniejszym celem programu jest  zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów w obszarze zapobiegania emisjom, odnawialnych źródeł energii i nisko - emisyjnego transportu, zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej w tym ochrony wód i rzek.
W szkołach powstaną bardzo atrakcyjne miejsca nauki dla dzieci i młodzieży z bogatym zapleczem  laboratoryjnym, gdzie młodzi będą mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie ochrony środowiska.
W ramach projektu na terenie Polski ma powstać około 750 ekopracowni – po dwie na każdy powiat z czego jedna ma być  przyrodnicza a druga  OZE.
 

Pomoce naukowe
Przejdź do kategorii
meble
Przejdź do kategorii

Strona korzysta z plików cookies i przetwarza dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Zamknij komunikat